Města Starého Plzence, Plzeňského kraje, MŠMT a NSA.
Kanoistika je dostupný sport pro všechny.
Přijímáme nové členy.
Základní informace o funkci oddílu kanoistiky.
Sport v přírodě ve sportovní skupině pod vedením certifikovaných trenérů je to nejlepší pro rozvoj dětské fyzické kondice i osobnosti.

Davis Cup 2009 - 7. kolo (posl
  TO TJ Spartak Sedlec - třetí místo ve skupině Davis Cupu 2009 !!!

31.5.2009 TO TJ Spartak Sedlec v posledním zápase Davis Cupu hostil dalšího soupeře, TK Novou Ves.

Semifinalista loňského ročníku DC, TK Nová Ves potvrdil roli favorita a vyhrál 3:1, když pátý zápas, po dohodě vedoucích mužstev nebyl již odehrán.

V prvním zápase stačil Karel Janoušek zavzdorovat Vakešovi v každém setu třemi gamy. Druhý zápas nabídl velké drama, když v druhém setu Milan Doležel srovnal stav zápasu s Fialou na 1:1 v tiebreaku. V rozhodujícím třetím setu dovedl Milan zápas k vítězství, byť se potýkal s obnoveným zraněním nohy. Je to „mladý kluk“ s bojovným srdcem. Do důležité čtyřhry nastoupil Karel s Jirkou Novákem proti Vakešovi a Fialovi. Dříve, než se naše dvojice rozkoukala, bylo po setu. Ve druhém setu naši zástupci uhráli jeden game a to až po důrazném připomenutí soupeři, že hrají proti předsedovi a místopředsedovi oddílu. Protivník byl i pak nemilosrdný. Jedinou výhodou tohoto utkání byla jeho krátká doba hry, po kterou jsme obsadili kurt. Celková stav 1:2 a vše měl na raketě Petr Voves, který nastoupil proti Dudíkovi, o kterém nám sám soupeř sdělil strategickou informaci – „Dudík je pinkálek, to bude trvat dvě hodiny a budete mít druhý bod.“ Pravdu měli. Dudík pinkálek skutečně byl, ale takový, že Petr nenašel recept. Pinkálek Petra upinkal k smrti. A netrvalo to ani tak dlouho. Celkový stav zápasu byl 3:1 pro TK Nová Ves, naše nálada pod psa, nemělo význam se dále trápit.

Co říci závěrem k účinkování TO TJ Spartak Sedlec v soutěži družstev – Davis Cupu.

Z šesti zápasů jsme vyhráli čtyři. Skončili jsme na výborném třetím místě ve skupině. Porazil nás pouze loňský krajský vítěz a semifinalista. Do příštího ročníku nastoupíme do první skupiny, která bude sestavena z kvalitnějších týmů (první tři místa z obou skupin roku 2009). Cíl byl splněn, TO TJ Spartak Sedlec se připomněl excellentním způsobem.